کانال رسمی
منو سایت

سکس از پشت خوب یا بد ؟ به همراه کلیپ آموزشی


ناحیه باسن، مقعد و راست روده که همان بخش نهایی روده بزرگ است، از جمله مناطق حساس و شهوانی بدن بشمار می آیند. خاصیت تحریک پذیری پوست و حلقه ماهیچه ای مقعد به سبب رشته های عصبی اش نزد بسیاری، چه به تنهایی و چه همزمان با تحریک کلیتوریس موجب برانگیختگی شدید جنسی در آنها می شود. سکس مقعدی آنهم از راه دخول برای برخی زنان لذت بخش و برای برخی دیگر دردآفرین و غیر قابل تحمل می باشد. یکی از موهبات آِن نوع سکس این است که با آن دیگر خطر حاملگی وجود ندارد. البته این نوع از آمیزش خالی از ریسک نیست، زیرا لایه مخاطی انتهای روده بزرگ در مقایسه با واژن بسی نازکتر و به همین دلیل امکان از بین رفتن آن بر اثر اصطحکاک بالاترست. با زایل شدن این لایه، خطر انتقال ویروس ایدز و باکتری بیماریهای جنسی به خون فرد، او را تهدید می کند. حلقه مقعد نیز تنها تا حد محدودی می تواند باز شود، و فشار بیش از حد باعث ایجاد شکاف در آن خواهد شد

 

 

دانلود کلیپ آموزشی با لینک غیر مستقیم

 

 

دانلود کلیپ آموزشی با لینک غیر مستقیم

در این نوع رابطه لازم است که مسایل بهداشتی و نکات خاصی رعایت شود که در زیر به شرح آن پرداخته می شود:
1-استفاده از کاندم برای مرد ضروری است و باعث می شود که از نفوذ میکروب های ناحیه معقد به آلت جلوگیری شود.چون معقد بر خلاف واژن محل تجمع میکروب هاست و هیچ ماده ضدعفونی کننده ای برای آن ناحیه در خود بدن وجود ندارد ولی در واژن مایع موکسی رنگی هنگام ارضا آن محل را ضد عفونی می کند.
2- رعایت بهداشت و شستشوی کامل و دقیق بدن به خصوص اعضای جنسی .
3- استفاده از مواد نرم کننده و لیز کننده. دقت کنید که در صورت استفاده همزمان از کاندوم و مواد لیز کننده، از مواد روغنی لیزکننده مانند وازلین که از مشتقات نفتی تهیه می شوند، استفاده نکنید . به دلیل اینکه باعث سایدگی و پاره شدن کاندوم می شود. از آنجا که مقعد هیچگونه غدد ترشحی ندارد، می توانید برای ایجاد لغزندگی و سهولت کار از ژل های آمیزشی استفاده نمایید، زیرا مخصوص این عمل هستند و لیزکننده های دیگر برای بخش مقعد مناسب نمی باشند و لایه ای روغنی در واژن یا روده بجای می گذارند که باعث رشد باکتریها و ایجاد عفونت در آن منطقه می شود.ژل های مخصوص ضد عفونی کننده و آمیزشی در فروشگاه هست که به آن ها مراجعه کنید.
4- رلکس بودن و آرامش به هنگام انجام این روش آمیزش. در صورتی که ماهیچه های مقعد سفت باشد احتمال پارگی و درد شدید وجود دارد که زخم و خونریزی خود باعث تماس مستقیم خونی و در نتیجه بالاتر رفتن خطر انتقال بیماری های مقاربتی سرایتی و از جمله ویروس اچ. آی. وی. می شود.
5- پرهیز از نوشیدن مشروبات الکی و عدم استفاده از مواد مخدر پیش از تماس و ارتباط جنسی . به علت اینکه پس از اثرگذاری الکل و مواد مخدر شما کمتر قادر به کنترل و تصمیم گیری هستید که این خود میزان پذیرش خطر را در افراد بالا می برد.
سعی کنید هنگام آمیزش از راه مقعد نکات بهداشتی را کاملا رعایت نمایید. بعنوان مثال قبل از شروع روده خود را خالی کنید و با یکدیگر دوش بگیرید. ناخنهای خود را کوتاه کرده و سوهان بکشید. همچنین استفاده از کاندوم و دستکشهای لاتکس / در صورت عدم وجود آلرژی به ماده لاتکس، توصیه می شود.
توجه: تنقیه لزوماً برای سکس مقعدی ضروری نیست. اگر شریکتان دچار اسهال، یبوست و یا دیگر اختلالات روده ای نباشد، پس از تخلیه روده و دوش آبگرم با صابون، ناحیه مورد نظر به اندازه کافی تمیز بوده و اصولاً دیگر اثری از مدفوع در راست روده نباید باشد. شاید برخی هنگام دخول، انقباضات انتهای روده را به صرف تماس با مدفوع تلقی نمایند، درصورتی که چنین چیزی صحت نداشته باشد.
نکته: هرگز پس از دخول مقعدی مستقیماً سراغ دخول واژنی نروید، حتی اگر از کاندوم نیز استفاده نموده اید، زیرا با این عمل شریک جنسی خود را در معرض ابتلا به بیماریهای خطرناک جنسی که بزودی راجع به آنها نیز خواهم نوشت، قرار خواهید داد. سعی کنید قبل از دخول به واژن حتما کاندوم خود را عوض نموده و یا آلتتان را با دقت بشویید.

ملاحظات:
1- به هیچ وجه بدون رضایت زن سکس از پشت انجام نشود.
2- این رضایت بایستی از سر شوق و تنوع‌طلبی زن هم باشد.
3- هیچ وقت آلت مرد بعد از قرار گرفتن در باسن زن وارد آلت زن نشود زیرا امکان ایجاد عفونت‌در داخل آلت زن بسیار است.
4- اصلا عجله نکنید چون امکان آسیب دیدن باسن زن وجود دارد.
5- در برخی مواقع به دلیل ترس و وحشت و درد ممکن است زن عضلات خود را منقبض نماید، این کار به دلیل اسپاسم شدید عضلات باسن باعث گیر کردن آلت مرد در داخل باسن زن می‌شود.
مراحل آمادگی
لازم به تاکید است که طول تمامی مراحل آمیزش، برای ایجاد تفاهم، لذت و رضایت دوجانبه تا جایی که ممکن است صبور باشید، زیرا تمرکز،عدم استرس و آرامش خاطر لازمه ایجاد لذت می باشند. دائم حالات و عکس العمل های تن و چهره شریک جنسی خود را در نظر داشته باشید و از او در مورد احساسش نسبت به موقعیت حاضر سوال کنید. البته سکس مقعدی در بیشتر موارد با درد همراه است، مخصوصاً اگر برای نخستین بار و بدون هیچگونه آمادگی قبلی صورت گیرد. بی ملاحظگی و عجله در ایراد آمیزش مقعدی چیزی جز پشیمانی به بار نمی آورد. به خاطر بسپارید که ماهیچه های مقعد هنگام ورود شی خارجی به آن عکس العمل شدیدی از خود نشان می دهند و با انقباضات موضعی سعی در دفع آن دارند. به همین خاطر سعی کنید برای شروع از انگشت خود برای تحریک آن کمک گرفته و این فرصت را به بدن فرد بدهید تا ماهیچه های خود را شل کرده و کم کم خود را با شرایط وفق دهد
روش‌های خوابیدن زنان:
1- بر روی زمین یا تخت به شکم بخوابید با بالشی زیر شکم
2- بر روی زمین یا تخت به شکم بخوابید و زانوها را خم کرده و سر خود را روی بالش بگذارید و باسن خود را بالا دهید و پاها کمی از هم باز باشد.
3- حالت doggy یعنی چهار دست و پا شوید
5- سر پا بایستید و دولا شوید با قرار دادن دست روی صندلی یا تخت
6- مقابل تخت بایستید و خم شده روی تخت بخوابید به طوری که پاهایتان روی زمین باشد
نحوه انجام
15 دقیقه قبل از سکس از اسپری تاخیری آمیزشی به محل باسن زده و صبر کنید نا محل مورد نظر بی حس شود این کار در کاهش درد بسیار موثر است.
باسن زن را به نرمی ماساژ دهید تا کم کم باسن خود را شل کرده و آرامش پیدا بکند.
• زن خود را کاملا رها کرده (بیشتر در حالتهای خوابیده) و به مرد خود اطمینان نماید.
• لای باسن زن را باز کنید و شورع به مالیدن سوراخ باسن نمایید.
• انگشت خود را با ژل آمیزشی مرطوب نموده تا انگشتتان به راحتی وارد باسن شود.اطراف محل را به خوبی چرب نمایید.

 

• وقتی از گشاد شدن نسبی سوراخ باسن مطمئن شدید میتوانید سر آلت خود را چرب کرده و ابتدا فقط سر آلت را فرو کنید. (اصلا عجله نکنید چون امکان آسیب دیدن باسن زن وجود دارد)
• این کار را چند بار تکرار کنید تا از گشاد شدن سوراخ مطمئن شوید.
• مالش و ماساژ کمر و دور باسن زن در ایجاد اطمینان و شل شدن عضلات موثر است.
• سعی نکنید مانند دخول از آلت زن آلت خود را عقب جلو کنید(امکان آسیب بسیار است)
هر گاه احساس کردید که ماهیچه مقعد منقبض می شود، دست از کار فرو کشیده و بدان اجازه استراحت دهید سپس می توانید همین کار را با دو انگشت انجام دهید و در نهایت پس از آماده نمودن شریکتان از روش دخول استفاده نمایید. پس از داخل شدن سر آلت به او فرصت دهید تا صبر کند، و ماهیچه هایش شلتر شوند. سپس می توانید به عمل دخول ادامه دهید. در همه حال مراقب واکنش شریکتان باشید، و با کوچکترین حالت ناراحتی و دلخوری او، از ادامه باز ایستید. توصیه می شود همزمان با این کار پستانها و کلیتوریس و دیگر نقاط حساس

 

او را ماساژ دهید؛ این کار به راحتی او کمک می کند

 

دانلود کلیپ آموزشی با لینک غیر مستقیم

 

دانلود کلیپ آموزشی با لینک غیر مستقیم

گالری عکس های سکسی

فلیم آموزشی نحوه دانلود کلیپ ها و فیلم ها از سایت

پست ها پر بازدید

(64484)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

از کلیپ های جدید ما دیدن فرمایید همچنین دسته بندی کلیپ ها در سه دسته جدید

بالای هفده سال

سکسی و شاد کننده

دابسمش

ویدئو های جالب از سراسر جهان


کانال رسمی سانازی در تلگرام


ناحیه باسن، مقعد و راست روده که همان بخش نهایی روده بزرگ است، از جمله مناطق حساس و شهوانی بدن بشمار می آیند. خاصیت تحریک پذیری پوست و حلقه ماهیچه ای مقعد به سبب رشته های عصبی اش نزد بسیاری، چه به تنهایی و چه همزمان با تحریک کلیتوریس موجب برانگیختگی شدید جنسی در آنها […]